Spion 13. Den skjulte fiende. 1972 nr. 11      Annonse nr: 2582249

Et særdeles pent blad helt uten bretter, rifter og løse sider. Heller ingen slitasje
Objektets tilstand
Utropspriskr 55,00
Startet09.01.2020 10:50:21
Slutter08.02.2020 10:50:21
Solgt forkr 80,00
Annonse vist46
Spion 13. Den skjulte fiende. 1972 nr. 11
Annonse nr: 2582249
Høyeste Budgiver K120 (8)  Se budgivers karakterbok
K120kr 80,00 (Autobud)07.02.2020 18:48:08
timmi72kr 75,0007.02.2020 18:48:08
K120kr 70,0002.02.2020 19:39:10
timmi72kr 65,00 (Autobud)02.02.2020 19:39:10
timmi72kr 60,0001.02.2020 19:25:50
K120kr 55,0021.01.2020 20:38:00

Karakterer (1037)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 01:16:57