PAR NK 719 --- SVOLVÆR 15-12-77      Annonse nr: 2581888

Selger par NK719, Blomstermerker 1973.

Stemplet Svolvær 15-12-77.

Objektets tilstand
Salgspriskr 10,00
Startet09.12.2019 22:05:30
Slutter08.01.2020 22:05:30
PAR NK 719 --- SVOLVÆR 15-12-77
Annonse nr: 2581888
Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (83)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 06:34:33