NK 591 --- BERGENSBANEN      Annonse nr: 2581852

Selger NK591, Johanne Dybwad 100 år.

Stemplet Bergensbanen.
Objektets tilstand
Salgspriskr 20,00
Startet09.12.2019 21:35:27
Slutter08.01.2020 21:35:27
Annonse vist12
NK 591 --- BERGENSBANEN
Annonse nr: 2581852
Selger:  vivavegas

Medlem siden: 16.02.2017
Sted: Krokstadelva
Karakterer (83)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 07:32:14