Esso Motor Hotel stemplet Stavanger 9 Juni 1981      Annonse nr: 2580639

Esso Motor Hotel stemplet Stavanger 9 Juni 1981 (5B) har vært åpnet, postgått med håndteringsmerker

se bilder for kvalitet

Kan sende auksjoner i sammen

Portokostnader = Postens satser, ingen ekstra gebyrer

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Slutter om 7d 11t 44min 3sek
Slutter24.11.2019 17:54:00
Annonse vist5

Selger:  Bubblegum

Medlem siden: 28.01.2017
Sted: Fall
Karakterer (1394)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.11.2019 06:09:57