117 829
49 254
254 243
633 318

Island Afa: 602 - Skaftà vulkanutbruddet **      Annonse nr: 2580105

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse og kjøper må betale returporto. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 30,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 60,-). Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
Island Afa: 602 - Skaftà vulkanutbruddet **
Annonse nr: 2580105
Høyeste Budgiver kenn01 (445)  Se budgivers karakterbok
kenn01kr 1,0020.12.2019 00:38:33
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16650)  Se selgers karakterbok