Norge NK 419 STEINKJER - verdi ? NOK      Annonse nr: 2579388

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Se også mine andre auktioner

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet08.11.2019 20:00:00
Slutter12.11.2019 22:29:00
Annonse vist5
Norge NK 419 STEINKJER - verdi ? NOK
Annonse nr: 2579388
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Karakterer (12861)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 13:05:39