GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Norge NK 181-83 - verdi 1.140 NOK      Annonse nr: 2579367

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet08.11.2019 20:00:00         
Slutter12.11.2019 22:25:00
Solgt forkr 245,00  
Annonse vist110
Norge NK 181-83 - verdi 1.140 NOK
Annonse nr: 2579367
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver katta7 (175)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
katta7kr 245,0012.11.2019 22:10:30
gunniskr 240,00 (Autobud)12.11.2019 22:10:30
gunniskr 235,00 (Autobud)12.11.2019 22:08:48
katta7kr 230,0012.11.2019 22:08:48
gunniskr 215,0012.11.2019 22:06:29
katta7kr 210,00 (Autobud)12.11.2019 22:06:29
katta7kr 205,0012.11.2019 21:09:19
Topgunkr 200,00 (Autobud)12.11.2019 21:09:19
Topgunkr 185,0012.11.2019 20:04:46
gunniskr 180,00 (Autobud)12.11.2019 20:04:46
gunniskr 155,0012.11.2019 19:52:47
dr.jazzkr 150,00 (Autobud)12.11.2019 19:52:47
dr.jazzkr 135,0011.11.2019 20:42:00
gaamlidkr 130,00 (Autobud)11.11.2019 20:42:00
gaamlidkr 120,0010.11.2019 22:58:37
terjedkr 117,00 (Autobud)10.11.2019 22:58:37
terjedkr 110,0010.11.2019 22:56:02
gaamlidkr 105,00 (Autobud)10.11.2019 22:56:02
gaamlidkr 90,0010.11.2019 18:37:31
Frapo1949kr 85,0009.11.2019 09:49:30
Soggebergetkr 80,00 (Autobud)09.11.2019 09:49:30
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)09.11.2019 09:49:12
Frapo1949kr 60,0009.11.2019 09:49:12
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)09.11.2019 09:48:54
Frapo1949kr 50,0009.11.2019 09:48:54
Soggebergetkr 45,00 (Autobud)09.11.2019 09:48:31
Frapo1949kr 40,0009.11.2019 09:48:31
Soggebergetkr 25,0009.11.2019 09:39:51
kriben59kr 20,00 (Autobud)09.11.2019 09:39:51
kriben59kr 15,0008.11.2019 22:54:13
tro-johkr 10,0008.11.2019 20:57:11
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (12936)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.11.2019 18:50:49
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter