116 565
Auksjoner nå
29 024
Fastprisvarer
256 465
Salg siste 12mnd
642 466
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 144-46 - verdi 2.250 NOK

Annonse nr: 2579278

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet08.11.2019 20:00:00         
Sluttet12.11.2019 22:17:00
Solgt forkr 251,00  
Annonse vist67 ganger
Danmark AFA 144-46 - verdi 2.250 NOK
Annonse nr: 2579278
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Lekemannen (146)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Lekemannenkr 251,00 (Autobud)12.11.2019 22:09:01
gaamlidkr 250,0012.11.2019 22:09:01
Lekemannenkr 225,00 (Autobud)12.11.2019 22:08:44
gaamlidkr 220,0012.11.2019 22:08:44
Lekemannenkr 208,0012.11.2019 21:51:06
gaamlidkr 205,00 (Autobud)12.11.2019 21:51:06
gaamlidkr 198,0012.11.2019 14:19:04
gunnm01kr 193,00 (Autobud)12.11.2019 14:18:44
gaamlidkr 190,0012.11.2019 14:18:44
gunnm01kr 175,0011.11.2019 21:41:45
gaamlidkr 170,00 (Autobud)11.11.2019 21:41:45
gaamlidkr 165,0010.11.2019 22:59:45
terjedkr 162,00 (Autobud)10.11.2019 22:59:45
terjedkr 150,00 (Autobud)10.11.2019 22:59:31
gaamlidkr 145,0010.11.2019 22:59:31
terjedkr 128,0010.11.2019 22:53:20
gaamlidkr 125,00 (Autobud)10.11.2019 22:53:20
gaamlidkr 118,0010.11.2019 18:38:27
tomatokr 113,00 (Autobud)10.11.2019 18:38:27
tomatokr 103,0010.11.2019 13:11:11
pooc53kr 100,00 (Autobud)10.11.2019 13:11:11
pooc53kr 93,00 (Autobud)10.11.2019 13:10:51
tomatokr 88,0010.11.2019 13:10:51
pooc53kr 10,0009.11.2019 14:01:48
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15695)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter