Lillo Stenberg 2 nisser lager grøt småformat brukt 1943      Annonse nr: 2577727
Norsk Arbeide 457

Små slitasjer på hjørna og noen småprikker /bulker hist og her ellers bra ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.11.2019 09:05:58
Slutter15.11.2019 20:17:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist24
Lillo Stenberg 2 nisser lager grøt småformat brukt 1943
Annonse nr: 2577727
Høyeste Budgiver Nure (251)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 20,00 (Autobud)08.11.2019 22:41:48
birgholkr 20,0008.11.2019 22:41:48
Nurekr 18,00 (Autobud)08.11.2019 22:41:31
birgholkr 16,0008.11.2019 22:41:31
Nurekr 14,00 (Autobud)08.11.2019 22:41:15
birgholkr 12,0008.11.2019 22:41:15
Nurekr 10,0007.11.2019 23:27:03
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16504)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 00:50:22