Posthornmerker      Annonse nr: 2577281

Posthornmerker, stemplet og i fin stand

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet06.11.2019 16:33:37
Slutter13.11.2019 16:31:00
Annonse vist17
Posthornmerker
Annonse nr: 2577281
Høyeste Budgiver Husfred (343)  Se budgivers karakterbok
Husfredkr 1,0009.11.2019 13:10:47
Selger:  filateli

Medlem siden: 04.05.2014
Sted: Hornnes
Karakterer (1172)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 14:55:15