Nosrk bruksmerker      Annonse nr: 2576950

Norsk bruksmerker,   stemplet og forskjellige verdier, og utgaver. Bra Kvalitet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet06.11.2019 22:33:00
Slutter12.11.2019 22:33:00
Annonse vist5
Nosrk bruksmerker
Annonse nr: 2576950
Høyeste Budgiver solheim9 (10106)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 1,0012.11.2019 22:27:50
Selger:  filateli

Medlem siden: 04.05.2014
Sted: Hornnes
Karakterer (1172)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 14:02:38