Kong Olav V      Annonse nr: 2576840
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Kong Olav,  stemplet og forskjellige verdier, og utgaver. Bra Kvalitet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet06.11.2019 22:33:00
Slutter12.11.2019 22:33:00
Annonse vist6
Kong Olav V
Annonse nr: 2576840
Høyeste Budgiver solheim9 (10142)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 1,0012.11.2019 22:21:16
Selger:  filateli

Medlem siden: 04.05.2014
Sted: Hornnes
Karakterer (1172)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.11.2019 14:49:57