8 PRIMA POSTFRISKE PAR       Annonse nr: 2576415

8 prima postfriske par

Selger en god del nyere Norske prima postfriske merker til samlere eller for de som ønsker litt rimelig porto. Muligheten er der og verdiutviklingen på Norske frimerker er på ordinær vare i fritt fall. Dette er er trist utvikling når man tenker på hvor svært det var å samle på frimerker for 30 år siden til dagens merker med opplag så lave at ordinære frimerker er borte fra markedet innen  5 år tipper jeg. Den typiske frimerkesamlerern er 70+ og rekruteringen er borte. Jeg velger derfor å forsøke å få noen kroner for litt nyere prima postfriske merker som også kan brukes til porto. Her kan du gjøre ett kupp. Det er prima postfriske merker jeg tilbyr, ikke limløse. Lykke til meg og dere.
Jeg ønsker å legge opp til en rask og effektiv levering av varer kjøpt av meg og raskt oppgjør den andre veien. Nå er ikke jeg feilfri, selv om det stort sett klaffer. Skulle det være noe du er misfornøyd med så ønsker jeg å løse utfordringer med dialog fremfor negativ omtale i karakterbøker.
Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Slutter om 1d 0t 54min 45sek
Slutter13.11.2019 02:44:00
Bud nåkr 6,00
Annonse vist6

Høyeste Budgiver Topgun (4210)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 6,0007.11.2019 10:31:58
Selger:  milletno
Profilbilde   Medlem siden: 01.02.2006
Sted: Nordre Frogn
Karakterer (3383)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 01:49:15