Europa CEPT 1962 4-blokker (Stemplet)      Annonse nr: 2575643

Europa CEPT 1962 4-blokker (Stemplet)

13 utgaver i fireblokker med førstedagsstempel:

Belgia, Frankrike, Hellas, Irland, Island, Italia, Luxemburg, Nederland, Portugal, Spania, Sveits, Tyrkia og Tyskland.

Katalogverdi ca. kr 780,-

Se også tilbud på frimerker og mynter fra selger Follo Frimerkehandel

Kjøp/tilslag på disse objektene kan samsendes med kjøp/tilslag fra arsolos

Kun porto, som beregnes etter Postens satser, kommer i tillegg. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefaler vi at det sendes rekommandert eller som pakke, avhengig av hva som er billigst. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert/ pakke.) Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi oss beskjed om å vente med levering, eventuelt gi oss beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering.

VEDRØRENDE SAMLEFIGURER: Flere av figurene er laget av knusbart materiale. Figurene kan hentes, men dersom de ønskes sendt pr. post vil det kun skje på kjøpers risiko. Vi vil selvfølgelig pakke figurene godt, men det er umulig å gardere seg helt mot postens håndtering av pakker!

Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 132,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 9t 51min 18sek
Slutter03.03.2020 13:50:16
Annonse vist28

Selger:  arsolos

Medlem siden: 14.06.2011
Sted: Oppegård
Karakterer (83)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 03:58:58