Europa CEPT 1962 4-blokker (Stemplet)      Annonse nr: 2575643

Europa CEPT 1962 4-blokker (Stemplet)

13 utgaver i fireblokker med førstedagsstempel:

Belgia, Frankrike, Hellas, Irland, Island, Italia, Luxemburg, Nederland, Portugal, Spania, Sveits, Tyrkia og Tyskland.

Katalogverdi ca. kr 780,-

VEDRØRENDE SAMLEFIGURER: Flere av figurene er laget av knusbart materiale. Figurene kan hentes, men dersom de ønskes sendt pr. post vil det kun skje på kjøpers risiko. Vi vil selvfølgelig pakke figurene godt, men det er umulig å gardere seg helt mot postens håndtering av pakker!
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 132,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 20t 28min 17sek
Slutter17.12.2019 11:50:28
Annonse vist11

Selger:  arsolos

Medlem siden: 14.06.2011
Sted: Oppegård
Karakterer (82)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.12.2019 15:22:11