Konv. til Sverige Landshjelp II st Imseland 14/12 44      Annonse nr: 2574607

Konvolutt til Sverige frankert Landshjelp II serie stemplet Imselamd 14/12 44. Sensurert. IKKE FDC
Objektets tilstand
Utropspriskr 70,00
Slutter om 3d 13t 20min 24sek
Slutter15.11.2019 21:00:00
Bud nåkr 70,00

Høyeste Budgiver hehaver (1567)  Se budgivers karakterbok
hehaverkr 70,0010.11.2019 23:16:00
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1426)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 07:39:36