Nk 1930-31 Nordisk matkultur      Annonse nr: 2574457

Stemplet SKIEN SENTRUM 15.04.18

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet03.11.2019 21:37:37
Slutter11.11.2019 20:59:00
Solgt forkr 41,00
Annonse vist18
Nk 1930-31 Nordisk matkultur
Annonse nr: 2574457
Høyeste Budgiver Odin012 (5012)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 41,0011.11.2019 20:12:32
aho1966kr 39,0011.11.2019 20:11:36
Odin012kr 38,00 (Autobud)11.11.2019 20:11:36
Odin012kr 32,00 (Autobud)11.11.2019 20:11:19
aho1966kr 30,0011.11.2019 20:11:19
Odin012kr 10,0006.11.2019 13:12:02
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1936)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 15:39:07