Konv. til Wien st Tanang(er) 26/IX/53+ K.N.M "Oslo"      Annonse nr: 2573461

Konvolutt til Wien stemplet Tanang(er) 26/IX/53 + K.N.M "Oslo"  (Destroyeren "Oslo"
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet04.11.2019 08:00:00
Slutter14.11.2019 21:00:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist13
Konv. til Wien st Tanang(er) 26/IX/53+ K.N.M "Oslo"
Annonse nr: 2573461
Høyeste Budgiver hehaver (1567)  Se budgivers karakterbok
hehaverkr 50,0007.11.2019 22:32:37
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1430)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 22:10:54