Konv Nordrak til Tramelan st Hindervåg 9/9 42.Sensur      Annonse nr: 2572446

Konvolutt til  Tramelan (Schweits) frankert Nordrakserien stemplet Hindervåg 9/9 42. ank.st Tramelan 21/IX/42. Ab sensurstempel. IKKE FDC
Objektets tilstand
Utropspriskr 65,00
Slutter om 1d 14t 0min 34sek
Slutter13.11.2019 21:00:00
Bud nåkr 110,00
Annonse vist30

Høyeste Budgiver UNNI1964 (263)  Se budgivers karakterbok
UNNI1964kr 110,0009.11.2019 15:20:51
hehaverkr 105,00 (Autobud)09.11.2019 15:20:51
hehaverkr 75,0007.11.2019 22:32:07
UNNI1964kr 70,00 (Autobud)07.11.2019 20:42:09
souhloukr 70,0007.11.2019 20:42:09
UNNI1964kr 65,0005.11.2019 18:26:31
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1426)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.11.2019 06:59:26