Konv. til Oslo st. Opstad på Jæren 15/3 45      Annonse nr: 2572436

Konvolutt til Oslo stemplet Opstad på Jæren 15/3 45
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet03.11.2019 08:00:00
Slutter13.11.2019 21:00:00
Annonse vist7
Konv. til Oslo st. Opstad på Jæren 15/3 45
Annonse nr: 2572436
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1430)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 22:41:32