Jømna Brug      Annonse nr: 2572061

 småformat postkort fra Jømna Brugs anlegg på Jømna år ca 1905. Bakside med skrift og postgått stemplet søndre…… med frimerke borte.
Utgitt av Ingeborg Lømo
Svake hjørner begge sider nede

Objektets tilstand
Objektet er i dårlig stand
kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 40,00
Startet01.11.2019 22:23:01
Slutter08.11.2019 22:18:00
Solgt forkr 46,00
Annonse vist30
Jømna Brug
Annonse nr: 2572061
Høyeste Budgiver agricola (1949)  Se budgivers karakterbok
agricolakr 46,0006.11.2019 21:37:16
alffrankkr 45,00 (Autobud)06.11.2019 21:37:16
alffrankkr 43,0002.11.2019 17:42:34
birgholkr 40,0001.11.2019 22:35:04
Selger:  malamut

Medlem siden: 03.03.2014
Sted: Jømna
Karakterer (2251)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 04:36:00