Nk 1613-15 miniark 100 år i Arktis      Annonse nr: 2571206

Prakt stemplet 3502 HØNEFOSS POSTKONTOR 18.08.08

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet01.11.2019 15:16:39
Slutter11.11.2019 20:45:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist14
Nk 1613-15 miniark 100 år i Arktis
Annonse nr: 2571206
Høyeste Budgiver Odin012 (5012)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 30,0006.11.2019 13:17:28
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1931)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.11.2019 21:15:23