Nk 1537-38 miniark Otto Sverdrup      Annonse nr: 2571188

Stemplet OSLO 26.03.04 (1. dag)

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet01.11.2019 15:04:50
Slutter11.11.2019 20:42:00
Annonse vist6
Nk 1537-38 miniark Otto Sverdrup
Annonse nr: 2571188
Høyeste Budgiver Welldone100 (132)  Se budgivers karakterbok
Welldone100kr 10,0005.11.2019 20:10:31
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1936)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 15:25:09