Setesdal bondegruppe småformat brukt 1906      Annonse nr: 2569713
N. K. 328

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet31.10.2019 10:32:45
Slutter08.11.2019 20:28:00
Solgt forkr 55,00
Annonse vist36
Setesdal bondegruppe småformat brukt 1906
Annonse nr: 2569713
Høyeste Budgiver baronen50 (11874)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 55,0002.11.2019 12:17:59
jonsolariskr 50,00 (Autobud)02.11.2019 12:17:59
jonsolariskr 47,00 (Autobud)02.11.2019 12:17:38
baronen50kr 44,0002.11.2019 12:17:38
jonsolariskr 32,0001.11.2019 22:37:53
baronen50kr 30,00 (Autobud)01.11.2019 22:37:53
baronen50kr 20,00 (Autobud)31.10.2019 22:29:05
birgholkr 18,0031.10.2019 22:29:05
baronen50kr 16,0031.10.2019 22:22:48
Mikkel55kr 14,0031.10.2019 17:46:58
terjedkr 12,0031.10.2019 11:30:24
birgholkr 10,0031.10.2019 10:57:36
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16414)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 08:16:58