116 565
29 024
256 465
642 466

KASSE MED RESTSAMLINGER CA.17KG.

Annonse nr: 2568850
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

5 ALBUM MED NORGE.

INGEN SJELDENHETER,ENDEL BLÅMERKER.1 ALBUM MED NYERE LAGER(MYE MERKER) LEUCHTTURM ALBUM ER DEFEKT LÅS.(kan kanskje fikses med litt tålmodighet)

HER ER DET MYE MERKER.

4 ALBUM SAN MARINO.

HER ER DET ENORMT MYE MERKER,BLANDA BÅDE STEMPLET,HENGSLET,POSTFRISK.PERIODEN 1960-1985(KUN FÅ MANGLER) ER MESTEPARTEN POSTFRISK.DETTE ER 3 FORSKJELLIGE SAMLINGER I FORTRYKKSALBUM MED LOMMER.BRA STARTSAMLING I FLOTTE ALBUM.
Objektets tilstand
kr 271,00
Salgspriskr 1 000,00
Startet30.10.2019 14:53:03
Sluttet24.11.2019 19:59:58
Solgt forkr 1 000,00
Annonse vist306 ganger
Annonse nr: 2568850
Høyeste Budgiver Berlingo01 (6873)  Se budgivers karakterbok
Berlingo01kr 1 000,0024.11.2019 19:59:58

Karakterer (15171)  Se selgers karakterbok