KASSE MED RESTSAMLINGER CA.17KG.      Annonse nr: 2568850
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

5 ALBUM MED NORGE.

INGEN SJELDENHETER,ENDEL BLÅMERKER.1 ALBUM MED NYERE LAGER(MYE MERKER) LEUCHTTURM ALBUM ER DEFEKT LÅS.(kan kanskje fikses med litt tålmodighet)

HER ER DET MYE MERKER.

4 ALBUM SAN MARINO.

HER ER DET ENORMT MYE MERKER,BLANDA BÅDE STEMPLET,HENGSLET,POSTFRISK.PERIODEN 1960-1985(KUN FÅ MANGLER) ER MESTEPARTEN POSTFRISK.DETTE ER 3 FORSKJELLIGE SAMLINGER I FORTRYKKSALBUM MED LOMMER.BRA STARTSAMLING I FLOTTE ALBUM.
Objektets tilstand
kr 271,00
Salgspriskr 1 000,00
Slutter om 2d 0t 30min 42sek
Slutter24.11.2019 20:05:00
Annonse vist283

Karakterer (12733)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 19:34:18