Nk 759 Harstad      Annonse nr: 2568632

Prakt stemplet 9400 HARSTAD 9.10.75

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet30.10.2019 11:01:07
Slutter11.11.2019 20:00:00
Solgt forkr 160,00
Annonse vist57
Nk 759 Harstad
Annonse nr: 2568632
Høyeste Budgiver ose1 (279)  Se budgivers karakterbok
ose1kr 160,0011.11.2019 19:48:31
BRUSKkr 150,00 (Autobud)11.11.2019 19:48:31
BRUSKkr 140,0002.11.2019 17:15:33
ih65ihkr 125,00 (Autobud)02.11.2019 17:15:33
ih65ihkr 120,00 (Autobud)02.11.2019 17:15:01
BRUSKkr 100,0002.11.2019 17:15:01
ih65ihkr 60,00 (Autobud)01.11.2019 20:38:43
aho1966kr 55,0001.11.2019 20:38:43
ih65ihkr 43,00 (Autobud)30.10.2019 17:18:40
aho1966kr 40,0030.10.2019 17:18:40
ih65ihkr 3,0030.10.2019 13:49:04
yes2kr 1,0030.10.2019 11:15:28
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1936)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 15:21:29