Firmabrevkort til Halden NK551 stemplet Sandnes 64      Annonse nr: 2567668

Firmabrevkort til Halden NK551 stemplet Sandnes 19/5 64
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet30.10.2019 08:00:00
Slutter09.11.2019 21:21:00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist10
Firmabrevkort til Halden NK551 stemplet Sandnes 64
Annonse nr: 2567668
Høyeste Budgiver UNNI1964 (265)  Se budgivers karakterbok
UNNI1964kr 45,0005.11.2019 18:29:37
Selger:  jeafrim

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: ED
Land: SWEDEN
Karakterer (1430)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.11.2019 22:30:20