Nk 433 Øverskogen      Annonse nr: 2567574

Stemplet ØVERSKOGEN 27.11.58

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.10.2019 10:46:22
Slutter11.11.2019 19:46:00
Solgt forkr 37,00
Annonse vist34
Nk 433 Øverskogen
Annonse nr: 2567574
Høyeste Budgiver gais (884)  Se budgivers karakterbok
gaiskr 37,0011.11.2019 16:07:05
Rottkr 36,00 (Autobud)11.11.2019 16:07:05
Rottkr 28,0031.10.2019 15:25:05
gaiskr 25,00 (Autobud)31.10.2019 15:25:05
gaiskr 23,00 (Autobud)30.10.2019 14:35:23
Kaj-xkr 21,0030.10.2019 14:35:23
gaiskr 17,00 (Autobud)30.10.2019 13:53:22
ih65ihkr 15,0030.10.2019 13:53:22
gaiskr 5,0029.10.2019 16:13:58
Topgunkr 3,00 (Autobud)29.10.2019 16:13:58
Topgunkr 1,0029.10.2019 13:21:53
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1931)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.11.2019 20:51:57