Nk 386 Bilruten Bø – Ytre Vinje      Annonse nr: 2567547

Stemplet BILRUTEN BØ – YTRE VINJE 26.10.50

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet29.10.2019 10:13:51
Slutter11.11.2019 19:38:00
Solgt forkr 20,00
Nk 386 Bilruten Bø – Ytre Vinje
Annonse nr: 2567547
Høyeste Budgiver vilberg (776)  Se budgivers karakterbok
vilbergkr 20,0007.11.2019 15:29:39
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (1936)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.11.2019 15:24:26