KINA KONTOR TIBET 1-4 HENGSLET + 6 STEMPLET € 110,-      Annonse nr: 2562723
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

STAMPWORLD 1-4 + 6.

KINESISK KONTOR I TIBET 1911.

Nr 1 ER TYNN.

PORTO 16,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Startet17.01.2020 16:20:50
Slutter29.01.2020 16:20:50
Solgt forkr 150,00
Annonse vist23
KINA KONTOR TIBET 1-4 HENGSLET + 6 STEMPLET € 110,-
Annonse nr: 2562723
Høyeste Budgiver Peace (9)  Se budgivers karakterbok
Peacekr 150,0019.01.2020 11:37:46
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5692)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 15:09:28