GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
388-89, 393. 10, 15 og 25 øre på konv stpl OSLO 18-12-5      Annonse nr: 2557589

 

Beskrivelse
166853

388-89, 393. 10, 15 og 25 øre på konv stpl OSLO 18-12-50 sendt lokalt. 25 øre med rundt hjørne
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1 000,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet21.10.2019 22:52:58         
Slutter01.11.2019 18:58:00
Solgt forkr 1 000,00  
Annonse vist48
Referanse nr/#Super-Friday
388-89, 393. 10, 15 og 25 øre på konv stpl OSLO 18-12-5
Annonse nr: 2557589
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Manhattan (0)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Manhattankr 1 000,0001.11.2019 18:37:11
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3501)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.12.2019 05:57:00
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter