1 Rouble 1898 Russian Federation 1 Rouble Arms - 1898 S      Annonse nr: 2556944

1 Rouble 1898 Russian Federation 1 Rouble Arms - 1898 Sign. Shipov (1912-1917)     STUDER BILDER !!!

 vf/xf

Objektets tilstand
kr 28,00
Utropspriskr 75,00
Startet21.10.2019 01:21:06
Slutter28.10.2019 01:13:00
Solgt forkr 75,00
Annonse vist11
1 Rouble 1898 Russian Federation 1 Rouble Arms - 1898 S
Annonse nr: 2556944
Høyeste Budgiver Ogreland (24)  Se budgivers karakterbok
Ogrelandkr 75,0022.10.2019 09:32:23
Selger:  zsozso
Profilbilde   Medlem siden: 07.03.2019
Sted: jorpeland
Karakterer (74)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 02:43:31