NK 544 (--)okelv(-) 29-5-64      Annonse nr: 2556854

Tekstiljubileum 1963. Normalmerke. Flott tagging og sentrering. Klokkeklart stempel, men ikke fullstemplet.
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 10,00
Slutter om 8d 22t 58min 44sek
Slutter19.12.2019 20:05:34
Annonse vist5

Selger:  skeide

Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Karakterer (572)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 10.12.2019 21:06:50