Rundstemplet NK396 " Værlandet " 19.11.1956      Annonse nr: 2556367
S29-NK396 Værlandet
S29-NK396 Værlandet

Rundstemplet NK396 " Værlandet " 19.11.1956 (se bildet)

Merket vist på bildet er merket som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 9d 8t 45min 25sek
Slutter01.12.2019 17:35:25
Annonse vist13

Karakterer (15743)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 08:50:00