Halden bybilde, fra Fredriksten festning, brukt 1952      Annonse nr: 2555202

Svak hjørneslitasje, en meget liten brett i nedre hjørne.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 19d 14t 43min 11sek
Slutter04.01.2020 20:16:08
Annonse vist12

Selger:  sotoha

Medlem siden: 29.08.2015
Sted: Hagan
Karakterer (141)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 05:32:57