NK 1964 1965 LUX SANDNES 16.06.17 1. DAG      Annonse nr: 2555009

Lux Sandnes stemplet 1. dag. Se også innom mine øvrige auksjoner, kanskje du finner noe annet til din samling.
Frakt kr19,- (Gjelder kun i Norge)

Om det er snakk om flere tilslag, blir vekta på total vare gjeldende for porto. Merker på albumsider blir lagt i pergamyntkonvol. eller satt opp på mindre plansjer.
Forsendelser sendes på kjøpers risiko.
Gi beskjed om rekommandert sending ønskes. Erfaring tilsier at svært få forsendelser blir borte i posten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 110,00
Slutter om 6d 9t 14min 3sek
Slutter22.12.2019 15:06:47
Annonse vist13

Selger:  the_face

Medlem siden: 04.11.2016
Sted: Sandnes
Karakterer (289)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 05:52:44