NK 2011 2014 SANDNES 23.08.19 1. DAG LES      Annonse nr: 2554997

Lux stemplet Sandnes 1. dag. Se også innom mine øvrige auksjoner, kanskje du finner noe annet til din samling.
Frakt kr19,- (Gjelder kun i Norge)

Om det er snakk om flere tilslag, blir vekta på total vare gjeldende for porto. Merker på albumsider blir lagt i pergamyntkonvol. eller satt opp på mindre plansjer.
Forsendelser sendes på kjøpers risiko.
Gi beskjed om rekommandert sending ønskes. Erfaring tilsier at svært få forsendelser blir borte i posten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Startet10.11.2019 13:51:16
Slutter17.11.2019 13:51:16
Solgt forkr 100,00
Annonse vist14
NK 2011 2014 SANDNES 23.08.19 1. DAG LES
Annonse nr: 2554997
Høyeste Budgiver LEXMAN (6150)  Se budgivers karakterbok
LEXMANkr 100,0017.11.2019 12:01:30
Selger:  the_face

Medlem siden: 04.11.2016
Sted: Sandnes
Karakterer (289)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 09.12.2019 13:17:32