GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
UNGARN: 8 Forint 20 Franc 1882 i kapsel fra Samlerhuse      Annonse nr: 2554418
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
166814

UNGARN: 8 Forint 20 Franc 1882  i kapsel fra Samlerhuset. Kval 01
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1 750,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet19.10.2019 10:25:02         
Slutter23.10.2019 13:05:00
Solgt forkr 2 300,00  
Annonse vist25
Referanse nr/#Weekly2018-08
UNGARN: 8 Forint 20 Franc 1882 i kapsel fra Samlerhuse
Annonse nr: 2554418
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver geir_x (2599)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
geir_xkr 2 300,0023.10.2019 12:59:26
Norsk Mynthandel ASkr 2 250,00 (Autobud)23.10.2019 12:59:26
Norsk Mynthandel ASkr 2 225,00 (Autobud)23.10.2019 12:58:58
geir_xkr 2 150,0023.10.2019 12:58:58
Norsk Mynthandel ASkr 2 075,0023.10.2019 11:32:13
FranzFerdinandkr 2 050,00 (Autobud)23.10.2019 11:32:13
FranzFerdinandkr 1 750,0019.10.2019 15:07:12
Selger:  NORSTAMPS   Verifisert bruker
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (3431)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 06.12.2019 05:09:53
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter