Norge stemplet (236) 12 x par. meget pent stemplet.      Annonse nr: 2554070
Norge stemplet (236) 12 x par. meget pent stemplet.

Norge stemplet (236) 12 x par - meget pent rundstemplet. Flere høyverdier. Studer bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet25.10.2019 21:20:28
Slutter01.11.2019 21:20:28
Solgt forkr 4,00
Annonse vist21
Annonse nr: 2554070
Høyeste Budgiver jeheid (3487)  Se budgivers karakterbok
jeheidkr 4,0026.10.2019 22:08:45
Selger:  okv

Medlem siden: 12.04.2003
Sted: Halden
Karakterer (3572)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 03:26:33