NK 904 Skanfil AS Sarpsborg 10 MAI 2019      Annonse nr: 2551842

Byggverk IV, 1982. Sent stemplet, men flott merke ellers.
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 5,00
Slutter om 3d 19t 31min 34sek
Slutter12.12.2019 20:50:35
Annonse vist6

Selger:  skeide

Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Karakterer (572)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 09.12.2019 01:19:01