117 526
28 936
256 517
644 055

Midthun Nisse og dompap brukskort stemplet

Annonse nr: 2545901
Aune 508953

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:49:02
Sluttet20.10.2019 20:29:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist30 ganger
Annonse nr: 2545901
Høyeste Budgiver gregorti (292)  Se budgivers karakterbok
gregortikr 14,0018.10.2019 21:20:02
solheim9kr 12,0016.10.2019 15:08:08
Enga64kr 10,00 (Autobud)14.10.2019 11:27:28
birgholkr 9,0014.10.2019 11:27:28
Enga64kr 7,0014.10.2019 10:10:41
terjedkr 6,00 (Autobud)14.10.2019 10:10:41
terjedkr 5,00 (Autobud)13.10.2019 20:06:41
birgholkr 3,0013.10.2019 20:06:41
terjedkr 1,0013.10.2019 18:58:48
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (19767)  Se selgers karakterbok