116 913
28 932
256 543
644 835

Midthun Nisser har fest brukskort stemplet 1993

Annonse nr: 2545888
Aune 510354

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:41:42
Sluttet20.10.2019 20:29:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 2545888
Høyeste Budgiver Enga64 (99)  Se budgivers karakterbok
Enga64kr 14,00 (Autobud)20.10.2019 20:00:59
terjedkr 12,0020.10.2019 20:00:59
Enga64kr 10,00 (Autobud)13.10.2019 20:06:14
birgholkr 9,0013.10.2019 20:06:14
Enga64kr 7,0013.10.2019 19:41:33
terjedkr 6,00 (Autobud)13.10.2019 19:41:33
terjedkr 1,0013.10.2019 19:03:48
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (19767)  Se selgers karakterbok