GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
MONNYPUTT NORGE 2 LUXSTENPLET ÅRSETT 2015      Annonse nr: 2545705
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde
     

Valgt bilde

 

Beskrivelse
Luxstenpla Årsett enkeltmerker og Luxstenpla Årsett Hefter begge fra 2015

UNDER ligger lenker til alle mine auksjoner Søk der etter hva du ønsker av merker så finner du raskere fram.
 Lykke til   Monnyputt



OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150)
Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  Minstepris ikke oppnådd
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.11.2019 22:35:18         
Slutter11.11.2019 14:34:04
Bud nå0  
Annonse vist202
MONNYPUTT NORGE 2 LUXSTENPLET ÅRSETT 2015
Annonse nr: 2545705
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  monnyputt
Profilbilde
  
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (1890)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 07.12.2019 05:03:32
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter