Th.Kittelsen; Bjørnen sover... (u.utgivardata)      Annonse nr: 2540894

Småformatkort, uglansa, i fin skikk. Utan postkortbakside'Vignettmotiv', signert, udatert påskrift (julehelsing)
Litt sjelden utgave
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet09.10.2019 18:41:32
Slutter23.10.2019 18:36:00
Solgt forkr 97,00
Annonse vist31
Th.Kittelsen; Bjørnen sover... (u.utgivardata)
Annonse nr: 2540894
Høyeste Budgiver doffen666 (1922)  Se budgivers karakterbok
doffen666kr 97,0023.10.2019 18:17:52
[email protected]kr 90,00 (Autobud)23.10.2019 18:17:52
[email protected]kr 52,00 (Autobud)11.10.2019 12:29:45
birgholkr 49,0011.10.2019 12:29:45
[email protected]kr 45,00 (Autobud)11.10.2019 12:29:33
birgholkr 42,0011.10.2019 12:29:33
[email protected]kr 39,00 (Autobud)11.10.2019 12:29:21
birgholkr 36,0011.10.2019 12:29:21
[email protected]kr 33,0010.10.2019 22:07:15
doffen666kr 30,0010.10.2019 03:57:08
Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (21006)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 11.12.2019 12:13:48