Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
MONNYPUTT NORGE FØRSTEDAGS BREV st 11-6-1981      Annonse nr: 2538090

 

Beskrivelse
Brev med NK nr 892  førstedagstenplet



UNDER ligger lenker til alle mine auksjoner Søk der etter hva du ønsker av merker så finner du raskere fram.
 Lykke til   Monnyputt



OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)

Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeFastpris Fastpris
Salgspriskr 3,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om 3d 5t 47min 48sek
Slutter05.04.2020 20:50:25
Bud nå0  
Annonse vist16
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  monnyputt
Profilbilde
  
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (2038)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 02.04.2020 15:02:37
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::