Norsk en krone 1947 J2187618      Annonse nr: 2532258
Norsk en krone 1947 J2187618

Norsk en krone 1947 J2187618. Høy slitasje, mangler hjørne, flekker/smuss, by etter bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.10.2019 13:35:21
Slutter31.10.2019 13:40:21
Solgt forkr 11,00
Annonse vist35
Norsk en krone 1947 J2187618
Annonse nr: 2532258
Høyeste Budgiver ulfjoh01 (624)  Se budgivers karakterbok
ulfjoh01kr 11,0031.10.2019 13:33:10
MisterHole777kr 10,00 (Autobud)31.10.2019 13:33:10
MisterHole777kr 3,0031.10.2019 12:58:28
filatelikr 1,0026.10.2019 12:47:38
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (4386)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.12.2019 05:22:42