NK 285 - HØYANGER 18.11.41      Annonse nr: 2520928

Primastemplet NK 285 - HØYANGER 18.11.41. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet05.11.2019 08:31:00
Slutter16.11.2019 21:31:00
NK 285 - HØYANGER 18.11.41
Annonse nr: 2520928
Høyeste Budgiver Alfons2 (709)  Se budgivers karakterbok
Alfons2kr 5,0009.11.2019 20:27:01
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)09.11.2019 20:27:01
Soggebergetkr 1,0007.11.2019 19:34:20
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.02.2020 05:01:14