www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Island Tjeneste AFA 59 - verdi 1.200 NOK      Annonse nr: 2509253

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet20.09.2019 18:00:00         
Slutter24.09.2019 22:13:00
Solgt forkr 480,00  
Annonse vist54
Island Tjeneste AFA 59 - verdi 1.200 NOK
Annonse nr: 2509253
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Hoffas48 (329)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Hoffas48kr 480,00 (Autobud)24.09.2019 21:59:04
fjordkr 475,0024.09.2019 21:59:04
Hoffas48kr 455,00 (Autobud)24.09.2019 21:58:50
fjordkr 450,0024.09.2019 21:58:50
Hoffas48kr 445,00 (Autobud)24.09.2019 21:58:33
fjordkr 440,0024.09.2019 21:58:33
Hoffas48kr 395,0024.09.2019 21:52:09
fjordkr 390,00 (Autobud)24.09.2019 21:52:09
fjordkr 385,0024.09.2019 21:23:12
Hoffas48kr 380,00 (Autobud)24.09.2019 21:23:12
Hoffas48kr 365,00 (Autobud)24.09.2019 21:22:55
fjordkr 360,0024.09.2019 21:22:55
Hoffas48kr 345,00 (Autobud)24.09.2019 21:22:37
fjordkr 340,0024.09.2019 21:22:37
Hoffas48kr 315,00 (Autobud)24.09.2019 21:21:58
fjordkr 310,0024.09.2019 21:21:58
Hoffas48kr 220,0024.09.2019 21:04:01
fjordkr 215,00 (Autobud)24.09.2019 21:04:01
fjordkr 160,0024.09.2019 09:41:30
makkr 155,00 (Autobud)24.09.2019 09:41:30
makkr 115,0023.09.2019 10:13:16
kriben59kr 110,00 (Autobud)23.09.2019 10:13:16
kriben59kr 105,0023.09.2019 08:07:12
Peramarkkr 101,00 (Autobud)23.09.2019 08:07:12
Peramarkkr 90,0022.09.2019 22:45:50
makkr 87,00 (Autobud)22.09.2019 22:45:50
makkr 70,0021.09.2019 08:26:15
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 65,00 (Autobud)21.09.2019 08:26:15
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 30,0021.09.2019 00:38:54
peder48kr 25,00 (Autobud)21.09.2019 00:38:54
peder48kr 20,00 (Autobud)20.09.2019 22:30:27
Lekemannenkr 15,0020.09.2019 22:30:27
peder48kr 10,0020.09.2019 19:11:16
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (12362)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 20.10.2019 06:27:02
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter