Geiranger      Annonse nr: 2499551
Kirkhorn. No.3
Kirkhorn. No.3

Et særdeles pent kort helt uten brekker og slitasjer. Bortsett fra en bit på ca. 1 mm2 i n.h. hj. Et flott kort
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 180,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 22d 12t 7min 3sek
Slutter12.10.2019 00:05:00
Annonse vist3

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 11:57:57