Moldegaard      Annonse nr: 2499550
Kirkhorn. No. 1503
Kirkhorn. No. 1503

Et meget pent ubrukt småformatkort med kun en liten avrevet flik på n.h. hj. Ellers ingen slitasjer eller bretter
Objektets tilstand
Utropspriskr 120,00
Kjøp nåkr 180,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 22d 12t 2min 48sek
Slutter12.10.2019 00:02:00
Annonse vist0

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 11:59:12