Hellesylt, Söndmör      Annonse nr: 2499549
Kirkhorn. Uten nr.
Kirkhorn. Uten nr.

Et særdeles pent ubrukt småformatkort uten noen form for brekker eller slitasjer.
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Slutter om 22d 11t 56min 9sek
Slutter11.10.2019 23:58:00
Bud nåkr 150,00
Annonse vist3

Høyeste Budgiver Bamse57 (13)  Se budgivers karakterbok
Bamse57kr 150,0018.09.2019 21:05:54

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 12:01:51